WhatsApp Image 2019-06-25 at 10.27.43

НАЗК склало адмінпротоколи про корупційні правопорушення відносно трьох суддів

Як зазначається в повідомленні Національного агентства з питань запобігання корупції, підставою складення адмінпротоколів про корупційні правопорушення стало декларування особами, уповноваженими на виконання функцій держави, недостовірних відомостей, несвоєчасне подання ними декларацій та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

Нагадаємо, що несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані – тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Подання ж суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (якщо вони відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб), або умисне неподання зазначеної декларації – тягне за собою кримінальну відповідальність, передбачену статтею 366-1 Кримінального кодексу України.

❗Фахівці адвокатської фірми «ІнТраст» надають кваліфіковані консультації у сфері антикорупційного законодавства, зокрема, з питань достовірності та своєчасності подання електронних декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, а також представлять ваші інтереси у даній сфері перед правоохоронними та судовими органами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *